Ракетобудівник з Дніпра самотужки бореться з вирубкою дерев вздовж річки Дніпро

Представник ГО «Волонтерський центр військових та цивільних «Вільна Доля», а в минулому ракетобудівник КБ «Південне» Борис Шевченко звернувся до прес-центру Відкритого, щоб звернути увагу на проблему вирубки дерев вздовж річки Дніпро.

За словами Бориса Шевченка, однією з найважливіших передумов збереження та примноження водних ресурсів є формування водоохоронних обмежень у використанні земель — водоохоронних зон та прибережних захисних смуг.

Ракетобудівник з Дніпра самотужки бореться з вирубкою дерев вздовж річки Дніпро - рис. 1

«Прибережна захисна смуга — це ділянка землі вздовж річки шириною в 100 метрів, на якій обмежена господарська діяльність, тобто забороняється будівництво дач, гаражів та будь-яких споруд. Вона має бути в дикому стані. Прибережна захисна та водоохоронна смуги відносяться до природоохоронних територій», — прокоментував Борис Шевченко.

Як розповів спікер, в нашому місті на Набережній Перемоги, вздовж Мерефо-Херсонського мосту до вулиці Космічної, триває суцільна забудова прибережної захисної смуги, знищено понад 55 дерев. Через недостатню увагу до цього питання органів виконавчої влади та халатне ставлення простих громадян, дуже скоро може статися екологічна катастрофа.

Борис Шевченко закликав міську владу звернути увагу на проблему, пов’язану з використанням земельних ділянок водного фонду нашого міста.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, що Червоний Хрест оприлюднив дані за кількістю зниклих безвісти з Дніпропетровської області.

Теги: