Регіональні лідери суспільної думки підтримали Петра Порошенка

У прес-центрі Відкритого пройшла конференція на тему: «Регіональні лідери суспільної думки підтримали Петра Порошенка». В прес-конференції взяли участь представник ГО «Родинне коло» Сергій Ніконов, представник ГО Политв’язнів Дніпропетровщини Іван Дремлюга, боєць АТО та військовополонений Віталій Фоменко та довірена особа Петра Порошенка за 26-м округом Геннадій Бутенко.

Регіональні лідери суспільної думки підтримали Петра Порошенка - рис. 1

Регіональні лідери суспільної думки розповіли, чому вони підтримують Петра Порошенка на майбутніх виборах. Кожен із запрошених гостей аргументував свій вибір та наводив переконливі доводи на рахунок вибора діючого Президента на другий термін. Активісти запевняли, що одним з найголовніших досягнень Петра Порошенка є саме підтримка та розвиток діючої армії — забезпечення її необхідною провізією та підтримка морального духу бійців.

«У мене є друзі, які сумніваються в своєму виборі. Но давайте думати, чи не ризикуємо ми державою, якщо у нас в перегонах є вже три визначені особи. От кому ви будете підносити патрони на передовій. А Порошенко підтримує нашу армію, захищає нашу самостійність та має авторитет серед інших країн», — розповів представник ГО Политв’язнів Дніпропетровщини Іван Дремлюга.

Регіональні лідери суспільної думки підтримали Петра Порошенка - рис. 2

За словами Геннадія Бутенко, армія почала розбудовуватися лише з приходом Петра Порошенко. Адже ще в 2014 році на очах Геннадія бійці АТО навіть не мали чим захищати власну країну, зараз же воїни можуть дати відсіч ворогу.

«Ніколи за часи правління Президента нікому із загиблих сімей не відмовляли в допомозі. Всі ми отримували і виплати. Я вважаю, що нам потрібно йти якнайдалі від Росії», — поділився представник ГО «Родинне коло» Сергій Ніконов.

Віталій наголошує, що саме Петро Порошенко підтримує діючу армію, як матеріально так і духовно. Саме він зміг підняти Україну з колін, ми бачимо, як на державному рівні відновлюється армія.

Регіональні лідери суспільної думки підтримали Петра Порошенка - рис. 3

Регіональні лідери суспільної думки підтримали Петра Порошенка - рис. 4

Нагадаємо, що активіст Дніпра ініціює громадський рух по організації порядку на дорогах.

Теги: