Стало відомо, скільки мільйонів отримали громади Дніпропетровщини від програми «ДОБРЕ»

«Які проекти реалізовані громадами Дніпропетровщини за рахунок грантів?», — про це у Відкритий розповів регіональний менеджер програми «ДОБРЕ» у Дніпропетровській області Андрій Нагорний.

Стало відомо, скільки мільйонів отримали громади Дніпропетровщини від програми «ДОБРЕ» - рис. 1

За словами експерта, на Дніпропетровщині у програмі «ДОБРЕ» приймають участь 14 об’єднаних територіальних громад. Сьогодні реалізується 79 проектів на загальну суму 42 мільйони 981 тисяча 12 гривень. Частина з проектів вже презентована, а частина — на стадії подання заявки.

«У кожної громади є можливість реалізувати 6 проектів. Наприклад, в Апостолівській громаді вже зроблене зовнішнє освітлення на суму майже 2 мільйони гривень, освоєно грант щодо створення комфортного простору для зборів громадян. Також побудовані чотири ігрові майданчики в чотирьох селах на суму 259 тисяч з нашого боку, створена розумна зупинка на суму 337 тисяч 500 гривень. Зараз Апостолівська громада реалізує проект по місцевому економічному розвитку — покращенню умов на ринку, де продається сільськогосподарська продукція. На це програма «ДОБРЕ» виділила 1 мільйон 500 тисяч гривень. Також нами закуплені планшети для проведення опитування громадян на 300 тисяч гривень», — говорить Андрій Нагорний.

Як зазначив експерт, кожен проект фінансується з 2-х сторін.

«Ми вимагаємо від громади мінімум 15 відсотків співфінансування. Але частіше внесок громади навіть більший. Згідно умов, програма «ДОБРЕ» не перераховує кошти, а закуповує на потрібну суму необхідне обладнання для реалізації того чи іншого проекту», — додав експерт.

Раніше ми розповідали про нюанси оподаткування угод щодо продажу, купівлі та оренди квартир.

Теги: