Топові компаніі Дніпра працевлаштовують студентів

Про те, де студенти за один день зможуть знайти бажану роботу, у прес-центрі Відкритого розповіли проректор з навчальної роботи НТУ «Дніпровська політехніка»  Юрій Хоменко, амбасадор проєкт StudFest «Impulse» Єгор Божок та перший заступник голови студентської ради НТУ «Дніпровська політехніка» Тетяна Архипенко.

За словами амбасадора проєкту, 13-го листопада у Дніпрі відбудеться наймасштабніший кар’єрний фестиваль — STUD-FEST «IMPULSE», в рамках якого активні та амбіційні студенти зможуть знайти бажану роботу всього за один день. На студентів чекають тренінги від провідних фахівців з різних компаній, цікаві головоломки та квести, море спілкування та смаколики.

DSC 0068

«Зараз відкрита попередня онлайн реєстрація. Ми запрошуємо студентів усіх навчальних закладів Дніпра. На учасників чекають: кімната віртуальної реальності з новітніми технологіями, тренінги від бізнес-практиків великих компаній України, територія для нетворкінгу, кава-брейки, зона IT-компаній», — розповів Єгор Божок.

Як зазначив проректор з навчальної роботи НТУ «Дніпровська політехніка», кар’єрний фестиваль для студентів присвячений ювілею – 120-річчю НТУ «Дніпровська політехніка»

«Приємно, що наші студенти самоврядування поступово розвиваються та працюють у ногу з часом. В університеті протягом десяти років був шалений сплеск студентських ініціатив працевлаштування. Разом з роботодавцями вони створили базу даних з одного боку топових компаній, які шукають спеціалістів, з іншого — студентів, які заповнюють свої заявки, куди б вони хотіли працевлаштуватись та за якою спеціальністю. У нас є дві бази даних, які ми повинні поєднати не просто для того, щоб познайомити наших студентів з потенційними роботодавцями, а щоб обрати для них найкращі компанії, які є лідерами у своїй галузі, компанії, які дійсно гарантують відповідний соціальний пакет та інноваційний підхід до роботи», — розповів Юрій Хоменко.

 

Раніше ми розповідали, що експерт з Дніпра розповів, коли в Україні насправді розпочалася Друга світова війна.

Теги: