У Дніпрі багатоквартирні будинки можуть лишитися без опалення

Чому список технічних робіт перед опалювальним сезоном вважається абсурдним і з яких причин можуть відключити подачу теплової енергії усьому під’їзду, — про це у прес-центрі Відкритого розповіли голова асоціації ОСББ «Добробут» Владислав Мірошниченко та менеджер по управлінню багатоквартирних будинків Олег Браславець.

За словами голови асоціації ОСББ «Добробут», цього року за новою законодавчою базою, теплопостачальник має право відключити від опалення весь будинок. Сьогодні неможливо відрізати конкретного боржника, тому відключати через заборгованість мають намір весь під’їзд або багатоповерховий будинок. Якщо якась сім’я справно оплачує рахунки за централізоване опалення, але сусіди по будинку не настільки педантичні, то постраждають усі. За словами Олега Браславця, ще однією проблемою цього опалювального сезону є  приписи з нереальним списком технічних робіт.

У Дніпрі багатоквартирні будинки можуть лишитися без опалення - рис. 1

«У новому опалювальному сезоні усім об’єднанням, співвласникам усіх квартирних будинків «Комунжилсервіс» і «Теплоенерго» виписані приписи з вимогою до опалювального сезону: промити систему опалення, провести гідравлічні випробування, виконати ревізію та ремонт заторної арматури внутрішньобудинкової системи опалення, виконати дезінфекцію та відкачку води, відновити розширювальні баки, виконати утеплення сходів та горищ приміщень», — прокоментував Владислав Мірошниченко

«Всі роботи неможливо провести за один сезон, тому що в більшості випадків протягом сорока років ніхто цим не займався, і навіть новим ОСББ це не під силу», — стверджує Олег Браславець. За словами Владислава Мірошниченко, виписуючи такі приписки перед опалювальним сезоном, підприємства себе страхують.

«Якщо вони подають неякісне тепло та неправильний тиск між подачею і звороткою, — все це вважатиметься порушенням припису. Тому будь-які скарги від населення щодо якості послуг постачальниками прийматися не будуть», — розповів голова асоціації ОСББ.

 

«Кожне об’єднання готується до опалювального сезону. Тож власників ми закликаємо замінити труби опалення в підвалах і квартирах. Як показує практика, з кожним роком щось змінюється на краще. Але абсолютно всі роботи зі списку приписів виконати неможливо. Ці вимоги абсурдні, вони від самого початку нездійсненні», — додав Владислав Мирошніченко.

Нагадаємо, раніше ми писали, що мусульмани Дніпра розповіли, як вони святкують Курбан-байрам.

Теги: