У Дніпрі Червоний Хрест проводить навчання населення навичкам надання першої допомоги

Про те, яку тему року обрав провідний лідер у світі навчання населення навичкам надання першої допомоги, у прес-центрі Відкритого розповіли голова Дніпропетровської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Людмила Лашко та волонтер Товариства Червоного Хреста Сергій Старовойтов.

За словами голови Дніпропетровської обласної організації Товариства Червоного Хреста України, тема року Дня першої допомоги – «Перша допомога для людей, які страждають від дискримінації».

У Дніпрі Червоний Хрест проводить навчання населення навичкам надання першої допомоги - рис. 1

«У цей день ми прагнемо привернути увагу до потреб в навчанні дітей та підлітків-сиріт, дітей та підлітків з інвалідністю, а також посилити обізнаність серед населення про соціально-небезпечні захворювання», — прокоментувала представниця Червоного Хреста.

Як зазначила Людмила Лашко, деякі люди, які можуть піддаватися дискримінації, наприклад, діти з інвалідністю, мають більшу ймовірність травмуватися, зазнати впливу хвороб або опинитися поруч із людиною, якій потрібна перша допомога. У багатьох з них є потенціал оволодіти навичками надання першої допомоги, і Червоний Хрест націлений активно залучати їх до навчання.

«У Всесвітній день першої допомоги організації Товариства Червоного Хреста України по всій країні відбудеться акція під гаслом «Не залиш людину в небезпеці! Допомогти може кожен», — додав волонтер Товариства Червоного Хреста Сергій Старовойтов.

Раніше ми розповідали, що на День міста Дніпра від голови Соборної районної ради розігруватимуть телевізор.

Теги: