У Дніпрі кожні вихідні проходять безкоштовні відкриті тренування на свіжому повітрі

Про комплексний підхід до здорового способу життя у прес-центрі Відкритого розповіли координатор всесвітньої організації Street Workout у Дніпропетровській області, екоактивіст, волонтер Павло Грендач та менеджер всесвітньої організації Street Workout у Дніпропетровській області, екоактивіста, волонтерка Олеся Василенко.

«У нас все почалося з тренувань у дворах нашого міста, та ми звернули увагу, що діти поголовно купують сухарики, чипси та інші шкідливі продукти. Якщо у них є зайві гроші, вони відразу їх витрачають на шкідливу їжу. Зараз ми робимо упор на комплексному саморозвитку — це самоосвіта, екологічна свідомість, харчування, відносини з людьми. Основний наш напрямок це діти. Ми проводимо відкриті тренування на майданчиках. У нас є графік, коли ми приїжджаємо в якийсь двір. Ми збираємо дітей, проводимо майстер-класи, спілкуємося, розігруємо призи», — розповіла менеджер всесвітньої організації Street Workout.

У Дніпрі кожні вихідні проходять безкоштовні відкриті тренування на свіжому повітрі - рис. 1

«Давно стало відомо, що не тільки фізична активність, а і їжа, яку ми вживаємо, теж грає ключову роль. Після закінчення сезону проведення відкритих тренувань на свіжому повітрі у дворах та районах нашого міста ми переходимо до школи», — додав волонтер.

За словами Павла Грендача,  у зимовий період тур здорового способу життя продовжуватиме  тривати, але вже в форматі бесід та розмов. Коли починаються шкільні заняття діти налаштовані на навчання.

«Все це проходить в інтерактивній формі. Ми пояснюємо, чим можна замінити всі шкідливі продукти, як зробити їхнє життя менш споживчим, більш екологічним. Розповідаємо чим  замінити чипси, сухарики, батончики. Мова йде про альтернативи. Всі наші рекомендації несуть виключно прикладний характер. Ми не просто говоримо про те чого робити неможна, ми даємо зрозуміти як це можна замінити», — прокоментував екоактивіст.

За словами волонтера, шкідливу їжу можна замінити на фрукти, сухофрукти, горіхи, насіння  або на інший здоровий перекус, який можна приготувати вдома.

«Основний акцент нашої діяльності це те, що ми даємо альтернативу. Марно говорити дитині про шкоду куріння та споживання алкогольних напоїв, вона і так це знає. Ми намагаємося надихнути дітей на корисні речі. До листопада у нас кожні вихідні проходять відкриті тренування на свіжому повітрі. На закриття сезону ми проведемо змагання», — підсумував менеджер всесвітньої організації Street Workout у Дніпропетровській області.

Раніше ми розповідали, що у Дніпрі відбудуться ювілейний чемпіонат серед бригад швидкої допомоги

Теги: