У Дніпрі пройде міський чемпіонат з плавання | Відкритий

У Дніпрі пройде міський чемпіонат з плавання

Хто, що, як, навіщо та коли: у Дніпрі пройде міський чемпіонат з плавання. Про це поговорили в пресцентрі каналу “Відкритий” з президентом Федерації плавання Дніпра Андрієм Лисенком та майстром спорту і головним суддею змагань Іваном Очередько. 

“Є гарний девіз нашого міста: Дніпро – спортивна столиця. Ось і ми намагаємося відповідати цьому девізові,” – починає президент Федерації плавання Андрій Лисенко.

Чемпіонат з плавання пройде з 31 січня до 2 лютого 2020 у місті Дніпро на базі спортивного комплексу “Метеор”. Серед учасників дівчата та хлопці які займаються плаванням у Дніпрі та іноземні спортсмени.

5 вікових груп (юні плавці 2006-2010 років народження), 16 видів програм на всіх дистанціях. Також змагатимуться спортсмени категорії “мастерс” (учасники-аматори старше 25 років).

“У цьому році ми маємо рекордну кількість учасників – 680. Для порівняння, під час Чемпіонату України було близько 350”, – зазначає головний суддя змагань.

Для учасників та глядачів це пам’ятна подія. Організатори обіцяють, що юні плавці отримають цінні призи, а вболівальники заряд адреналіну і яскраве видовище.

“Ми хочемо показати, що спортом потрібно займатися не задля медалей, а для задоволення”, – зауважує головний суддя змагань Іван Очередько.

Організатори запрошують всіх подивитися на Чемпіонат. Вхід вільний. Басейн Метеор. Макарова 24, п’ятниця 31 січня, 10:15. На вихідних початок змагань о 13:00.

Теги:

Оцените этот материал: