У Дніпрі стартує проект, що допоможе підліткам обрати професію

У Дніпрі вже майже закінчилася реєстрація на унікальний проект для підлітків, який націлений на те, щоб допомогти юнакам та дівчатам обрати професію. Про це у прес-центрі Відкритий розповіли керівник офісу Європейської Бізнес Асоціації у Дніпрі Катерина Ущаповська та координатор цієї організації Марина Даценко.

У Дніпрі стартує проект, що допоможе підліткам обрати професію - рис. 1

«Проект розрахований на підлітків 12-17 років і буде тривати 2 місяці. Ми хочемо, щоб учні дізналися більше про професії майбутнього, зрозуміли свої сильні сторони, таланти та зони росту, створили план розвитку здібностей, умінь та навичок. І в цьому нам допоможуть наші партнери — Міжнародна Федерація коучингу — ICF Ukraine», — говорить Катерина Ущаповська.

«Коуч нашого проекту — Лілія Луць (Київ) — є членом Міжнародної Федерації Коучингу (ICF), бізнес-тренером, НЛП-Майстером. Її досвід роботи в міжнародному бізнесі більше 16 років, з них більше 7 років в управлінні персоналом», — додає Марина Даценко.

За словами організаторів, у результаті тренінгу діти вчаться мотивувати себе, ставити цілі та досягати їх, складати особистий професійний план у побудові успішної кар‘єри. А ще в кінці підліток зрозуміє, які професії будуть користуватися попитом у майбутньому.
Додаткову інформацію можна знайти на Фейсбук сторінці організації  або за телефоном 066 127 53 27 (Даценко Марина)

Раніше ми розповідали, що у Дніпрі жінка з хворобою Паркінсона змогла повернути собі якість життя.

Теги: