У Дніпрі відбудеться маштабна авто-ретро виставка «D.A.R.S. 2019»

Про те, які ретро автомобілі будуть представлені на виставці цього року, та про заплановані культурні заходи у прес-центрі Відкритого розповіли директор Дніпровського технічно-історичного музею «Машини часу», організатор виставки Михайло Прудніков, директор виставки ретро авто «D.A.R.S 2019» Ілля Мягков та експерт з автомобільної ретро техніки  Василь Панкратов.

За словами директора технічного музею «Машини часу», 7-8 вересня 2019 року відбудеться десята, ювілейна виставка ретро автомобілів Dnipro Auto Retro Show, яка пройде на території Національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова.

У Дніпрі відбудеться маштабна авто-ретро виставка «D.A.R.S. 2019» - рис. 1

«На цей раз в аерокосмічному центрі зберуться близько 150 автомобілів. Ми як музей «Машина часу» теж підтримуємо цей проєкт. Від нас виїжджає великий десант ексклюзивних автомобілів, і деякі з них беруть участь в нашій виставці останній раз, оскільки залучені до обміну із запорізьким музеєм «Фаетон» і далі будуть експонувати в Запоріжжі», — прокоментував Михайло Прудніков.

«Для відвідувачів виставки передбачена спеціальна конкурсна програма з історії автомобільного будування, автомобільних цікавинок, історії нашого міста. Окрім цього, відвідувачі матимуть змогу обрати п’ятірку найкращих автомобілів з представлених на виставці», — розповів директор виставки ретро авто «D.A.R.S 2019».

Як розповів експерт з автомобільної ретро техніки, на виставці будуть представлені легендарні олдкари американського, європейського, вітчизняного, радянського автопрому ХХ століття та ексклюзивні моделі автомобілів ХХІ століття.

Раніше ми розповідали, як у Дніпрі в академічному театрі драми та комедії започаткували оксамитовий сезон.

Теги: