У Дніпрі відбудеться прем’єра вистави у незвичайній формі «За кулисами» | Відкритий

У Дніпрі відбудеться прем’єра вистави у незвичайній формі «За кулисами»

«Дніпровський академічний театр драми та комедії представляє виставу «За кулисами», що створена у формі «театр у театрі», — про це у Відкритий розповіли режисер-постановник спектаклю Вікторія Чернова та ведучі артисти театру Олександр Плахтій та Марія Мілєнкович.

«У виставі «За кулісами» незвичайний сюжет: глядач потрапляє за куліси спектаклю і бачить зворотну сторону роботи артистів. До речі, прийом «театр в театрі», який ми використали, не є новим. Але у нашій постановці його доведено майже до абсурду», — говорить Вікторія Чернова.

Як розповіла режисер, дійство відбудеться на головній сцені театру. На час спектаклю глядач порине у театральні інтриги, адже про це сам сюжет. В постановці задіяно 9 акторів: головних ролей немає, усі однаково рівні. Також передбачено, що склад, в залежності від дати, може змінюватися.

«Цей спектакль цікавий тим, що в одній ролі потрібно виконувати дві. Тобто, потрібно зіграти персонажа в реальному житті та на сцені. Взагалі, у людей є багато стереотипів по відношенню до акторів. Тож ми їх розвінчуємо і показуємо, що ми звичайні люди», — розповідає Олександр Плахтій.
За словами Марії Мілєнкович, процес репетицій був дуже цікавим, але фізично виснажливим. Бо постановка включає швидку зміну дій та є динамічною. Тож всі задіяні у творчому процесі артисти дійсно виклалися на всі сто відсотків під час підготовки і будуть щасливі, якщо глядачі оцінять їхні старання.
Прем’єра вистави «За кулісами» відбудеться 18-19 квітня, о 18.30.

Раніше ми розповідали, що в Україні за 20 років захворювання на меланому збільшилося в два рази.

Теги:

Оцените этот материал: