У Дніпрі започаткували державну програму спільної підготовки фахівців з польськими ВНЗ

Про одночасне навчання в українських і польських передових вищих навчальних закладах у прес-центрі Відкритого розповів професор, директор центру українсько-польської співпраці Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» Роман Дичковський.

Як розповів професор, на базі Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» здійснюється програма паралельного навчання на бакалаврському і магістерському рівнях з отриманням дипломів українських та польських вищих навчальних закладів.

presuha 04.09

«Особа, яка має відповідний диплом чи атестат про середню освіту, має можливість вступити паралельно до вищого навчального закладу Польщі на території Дніпра. Сьогодні не студент їде до викладача, а викладач їде до студента. До того ж, не має різниці,  чи це студент нашого навчального закладу, чи це в загалі будь-яка особа», — прокоментував Роман Дичковський.

За словами директора центру українсько-польської співпраці, студент, який не володіє польською мовою, теж може взяти участь у програмі паралельного навчання.

«Спочатку студент буде слухати 50% лекцій українською мовою, але все одно він повинен вивчати й польську, щоб вийти на такий рівень, завдяки якому насамкінець він напише кінці дипломну роботу польською мовою», — додав професор.

Сьомого вересня о 10:00 у центрі українсько-польської співпраці Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» пройде день відкритих дверей по програмі спільної підготовки фахівців з польськими вищими закладами,  підсумував Роман Дичковський.

Раніше ми розповідали, як організатори «DniPRO GogolFest» розповіли, які сюрпризи готують для гостей фестивалю.

Теги: