У Дніпрі започаткували державну програму спільної підготовки фахівців з польськими ВНЗ

Про одночасне навчання в українських і польських передових вищих навчальних закладах у прес-центрі Відкритого розповів професор, директор центру українсько-польської співпраці Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» Роман Дичковський.

Як розповів професор, на базі Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» здійснюється програма паралельного навчання на бакалаврському і магістерському рівнях з отриманням дипломів українських та польських вищих навчальних закладів.

У Дніпрі започаткували державну програму спільної підготовки фахівців з польськими ВНЗ - рис. 1

«Особа, яка має відповідний диплом чи атестат про середню освіту, має можливість вступити паралельно до вищого навчального закладу Польщі на території Дніпра. Сьогодні не студент їде до викладача, а викладач їде до студента. До того ж, не має різниці,  чи це студент нашого навчального закладу, чи це в загалі будь-яка особа», — прокоментував Роман Дичковський.

За словами директора центру українсько-польської співпраці, студент, який не володіє польською мовою, теж може взяти участь у програмі паралельного навчання.

«Спочатку студент буде слухати 50% лекцій українською мовою, але все одно він повинен вивчати й польську, щоб вийти на такий рівень, завдяки якому насамкінець він напише кінці дипломну роботу польською мовою», — додав професор.

Сьомого вересня о 10:00 у центрі українсько-польської співпраці Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» пройде день відкритих дверей по програмі спільної підготовки фахівців з польськими вищими закладами,  підсумував Роман Дичковський.

Раніше ми розповідали, як організатори «DniPRO GogolFest» розповіли, які сюрпризи готують для гостей фестивалю.

Теги: