У Дніпрі жертви домашнього насильства можуть отримати безкоштовну комплексну допомогу

Якими послугами можуть скористуватись жінки у кризовому центрі та де можна навчитись бути батьками, — про це у прес-центрі Відкритого розповіли голова благодійної організації «Позитивні жінки» Людмила Коломоєць і голова благодійної організації «Міжнародний благодійний фонд «Максимум», тренер-консультант з деінституалізації Максим Нудьга.

За словами голови благодійної організації, кризовий центр від БО «Позитивні жінки» надає соціальні, медичні, психологічні та юридичні послуги жінкам, які стали жертвами домашнього насильства.

У Дніпрі жертви домашнього насильства можуть отримати безкоштовну комплексну допомогу - рис. 1

«У кризовий центр можна звернутися протягом дня з 9:00 до 17:00. У нас завжди знаходиться психолог і соціальний працівник. Також існують профілактичні групи, куди жінки приходять з легкими проявами насильства, де можна скоригувати ситуацію, коли жінці не треба залишати житло та розлучатись з чоловіком», — додала Людмила Коломоєць.

За словами Максима Нудьги, фонд «Максимум», який є партнером кризового центру, допомагає сиротам, випускникам інтернатних закладів, родинам, дітям та підліткам у складних життєвих обставинах.

«Дитина, яка виросла в інтернаті, як мінімум була оточена психологічним насильством. Відповідно, така людина у дорослому житті стає агресором», — розповів спеціаліст.

 

Як розповів тренер-консультант з деінституалізації, на базі організації Міжнародного благодійного фонду працює батьківський клуб, куди кожного понеділка приходять мами та тати, щоб навчатися, як бути хорошими батьками та без проявів насильства спілкуватись зі своєю дитиною.

Раніше ми розповідали, як у Дніпрі започаткували державну програму спільної підготовки фахівців з польськими ВНЗ.

Теги: