У виші Дніпра відкривають новий факультет: готуватимуть суперслідчих

Поки абітурієнти визначаються, куди їм вступати цього року, Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ відкриває новий факультет. Кого навчатимуть та чим вирізняється цей факультет серед інших, роозповідали керівники вишу в пресцентрі телеканалу «Відкритий». 

Минулого року в структурі Національної поліції України було створено Департамент стратечіних розслідувань. Саме на нього було покладено розкриття тяжких злочинів, боротьбу з організованою злочинністю. Саме тому з’явилася необхідність в добре підготованих кадрах, які б працювали у цьому департаменті.

DSC 8910

«На базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ було прийняте рішення відкрити факультет з підготовки фахівців для підрозділів стратегічних розслідувань. Це єдиний в Україні факультет, який навчає таких спеціалістів,» — розповідає перший проректор ДДУВС Володимир Ковбаса. 

Університет внутрішніх справ було обрано не випадково. Адже уся необхідна база для створення факультету стратегічних розслідувань, вже була у виші.

«Здобувати вищу освіту курсанти будуть за державним замовленням. Першого ступеня вищої освіти — бакалавр, в галузі знань — право, за спеціалізацією»Стратегірні розслідування». Орієнтація — протидія огранізованій злочинності в органах управління. Термін навчання — 4 роки. Після випуску курсанти отримають диплом про здобуття вищої освіти — бакалавр і спеціальне звання лейтенант поліції», — сказав декан факультету стратегічних розслідувань Владислав Лазарєв. 

DSC 8907

Особливістю факультету буде те, що це єдиний в Україні виш, який готує фахівців, чия діяльність направлена на виявлення та припинення злочинів, вчинених суспільно-небезпечними особами та злочинними організаціями.

«Для майбутніх курсантів науково-педагогічний склад розробив спеціальні дисципліни. Такі як протидія організованій злочинності, кримінальне право, криміналістика, розшукова діяльність. Унікальм є курс «Протидія організованій злочинності у сфері публічних закупівель», «Виявлення, припинення, розслідування фінансових та економічних злочинів, що вчиняються організованими групами», — сказав завідувач кафедри фінансових та стратегічних розслідувань Дмитро Санакоєв. 

Державне замовлення університету було на 60-т місць. Тому керівництво вишу рекомендує абітурієнтам добре зважити свої вимоги до здобуття вищої освіти та гарно скласти ЗНО.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як вступатимуть до вишів Дніпра абітурієнти з тимчасово окупованих територій.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: ,