В Дніпрі під час пожежі у приватній будівлі згоріла невідома жінка

Про статистику нещасних випадків у Дніпрі за останні два тижні у прес-центрі Відкритий розповіла головна інспекторка відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Дніпровського міського управління Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області Ганна Макшанова.

За словами експертки, з початку 2019 року здійснено 4240 виїздів підрозділами 8-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року, цей показник збільшився на 8,1%. Виїзд одного підрозділу для держави у 2019 році складає 67 364 гривні.
З початку року по Дніпру сталося 994 пожежі, в результаті яких загинуло 19 осіб, одна з яких — дитина. Травмовано 37 осіб.

«За останні два тижні у Дніпрі сталося 17 пожеж. Остання велика — 4-го серпня 2019 року о 5:19 за адресою вулиця Звивиста, будинок 11. Власником цього приватного будинку є пенсіонер Олександр Лапушкін. Для ліквідації довелося залучити три пожежно-рятувальні підрозділи, але встигли згоріти дах, перекриття, стіни та домашні речі на площі 250 квадратних метрів. У результаті виявлено обгоріле тіло без ознак життя невідомої жінки, особа якої встановлюється. Власник госпіталізований до Дніпропетровської міської клінічної лікарні №2 з опіками першого, другого та третього ступеня. Причина пожежі поки що невідома», — розповідає Ганна Макшанова.

DIP 1187 2

Стосовно пожеж на відкритій території та природних екосистемах, то, як розповіла експертка, їх сталося 323 від початку поточного року, а у 2018 році — 162. Тож кількість збільшилася вдвічі.

Раніше ми розповідали про ймовірність світової кризи 2019: причини та наслідки для України.

Теги: