Як подати на субсидію онлайн у Дніпрі

Як подати на субсидію онлайн у Дніпрі та як вирішувати спірні питання під час її призначення в інтерв`ю Відкритому розповіла головна спеціалістка відділу прийняття рішень з призначення усіх видів соціальної допомоги та компенсацій Правобережного управління соціального захисту населення Дніпровської міськради Марина Самедова.

Для призначення житлової субсидії громадянин, особа якого посвідчується паспортом або іншим документом, подає структурному підрозділу з питань соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання (орендарі, внутрішньо переміщені особи — за фактичним місцем проживання): заяву, декларацію, довідки про доходи, копію договору про реструктуризацію заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг (у разі наявності), договір наймання (оренди) житла (у разі наявності).

«Заява та декларація можуть бути надіслані поштою або в електронній формі через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики, портал державних послуг igov.gov.ua (з накладенням кваліфікованого електронного підпису). У разі отримання надісланих в електронній формі заяви та декларації, в яких відсутній кваліфікований електронний підпис із застосуванням електронної системи ідентифікації, що використовує базу клієнтських даних банків, житлова субсидія призначається лише після підписання заявником зазначених документів у паперовій формі протягом місяця з дня подання відповідної  заяви та декларації в електронній формі. У разі коли заяву та декларацію в зазначений строк не підписано незалежно від причин відсутності підпису заявника, громадянин зобов’язаний подати нові заяву та декларацію», — розказала Марина Самедова.

Також говорили про те, як вирішується питання призначення субсидії, у разі отримання інформації про наявність заборгованості громадянина.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Дніпровська філологиня Олена Гурко про мовні закони в інших країнах

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,