Як розмитнювати «євробляхи» відповідно до нових законів, розказав дніпровський адвокат

Як розмитнювати автомобілі на європейській реєстрації, в інтерв`ю Відкритому розказав дніпровський адвокат Станіслав Ліфлянчик.


15 квітня 2021 року Верховна Рада в другому читанні ухвалила два законопроєкти №4643-д та 4644-д щодо розмитнення автомобілів на європейській реєстрації, що передбачають змінення формули розрахунку акцизу і введення особливих правил для тих, хто не розмитнив свій автомобіль вчасно.

«За новими законами розмитнити можна буде тільки автомобіль однієї категорії на одну людину. Авто має відповідати екологічним стандартам не менше від «Євро2». Документ пропонує протягом 180 днів від моменту набуття ним чинності розмитнювати автомобілі, які ввезені фізичними особами на територію України до 31 грудня 2020 року і перебувають в митних режимах тимчасового ввезення або транзиту. Нова формула розрахунку: базова ставка + коефіцієнт двигуна + доплата за дизельний двигун.
Кожен рік приймають тимчасові норми, які змінюють порядок, вводять «амністії». Я вважаю, що треба прийняти один раз гідний закон, який би передбачив прості і зрозумілі правила розмитнення», — говорить Станіслав Ліфлянчик.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Через 3 місяці відкриється ринок землі: що варто знати

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

 

 

Теги: , ,