Як в об’єднаних громадах Дніпропетровщини впроваджують молодіжні ініціативи

На Дніпропетровщині втілюють проєкт, який допомагає підвищити поінформованість мешканців об’єднаних громад про молодіжі ініціативи. Представники центру «Освіторіум» відвідують ОТГ області й розказують молоді, як правильно реалізовувати задумки. Про це детально розповіли у пресцентрі «Відкритого» Андрій Маслов та Кирило Ніцик.

У населених пунктах Синельниківського району вже пройшла серія семінарів «Молодь ОТГ». Це частина проєкту – «Освіторіум для громад». Представники ОТГ, педагоги та молодь прослухали теорію. Потім формат лекції замінився дискусією. Присутні обговорювали пропозиції щодо покращення молодіжної роботи в місті.

«Сподіваємось, що цей проєкт стане поштовхом для створення молодіжних рад у всіх громадах. Молодь вкотре переконається наскільки вона важлива для Дніпропетровщини та всієї держави. І завдяки їхній активній соціальній позиції ми отримаємо те покоління людей, яке буде створювати Європу тут – у себе вдома», — зазначив директор молодіжного центру «Освіторіум» Андрій Маслов.

Як в об’єднаних громадах Дніпропетровщини впроваджують молодіжні ініціативи - рис. 1

Під час таких семінарів представники громад і молоді дізнаються про основні форми молодіжної роботи. Отримують відповіді на запитання щодо фінансування, грантів і власних перспектив.

Вже заплановані такі поїздки до ОТГ Нікопольського району. У планах – до кінця року відвідати громади всієї області.

«Ми хочемо навчити молодь діалогу. Довести їм, що їх чують, але і вони повинні слухати. Слухати людей різних вікових категорії, вміти аналізувати, робити висновки. А головне – розуміти важливість їхньої активної громадської позиції», — наголосив заступник директора «Освіторіуму» Кирило Ніцик.

Як в об’єднаних громадах Дніпропетровщини впроваджують молодіжні ініціативи - рис. 2

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:  В Днепре слушатели Университета третьего возраста встретились с заместителем городского головы | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,