Як ветерани у Дніпрі вшанували День закінчення Другої світової війни

Про те, як і хто привітав ветеранів з пам’ятною датою — Днем закінчення Другої світової війни — у прес-центрі Відкритого розповіли голова Організації ветеранів України міста Дніпро Анатолій Клешня, голова Спілки ветеранів АНД району міста Дніпро Анатолій Бондар та заступниця голови Ради ветеранів Соборного району, членкиня Ради ветеранів міста Дніпро Валентина Шаповал.

Як розповів голова Організації ветеранів України міста Дніпро, з нагоди пам’ятної дати перед цим святом на рівні районних організацій ветерани організували покладання квітів до монументів та пам’ятників героям Другої світової війни. Немобільних ветеранів волонтери привітали дома.

Як ветерани у Дніпрі вшанували День закінчення Другої світової війни - рис. 1

«У зв’язку з тим, що ми маємо слабке фінансування, великих заходів не проводимо, а міська організація ветеранів взагалі сьогодні не фінансується», — прокоментував Анатолій Клешня.

За словами заступниці голови Ради ветеранів Соборного району, одним з основних напрямків роботи Ради ветеранів є соціальна  допомога.

 

«Всіх фронтовиків ми вітаємо з кожним святом, до кожного приходимо додому. Завдяки допомозі виконкому, Артему Сергійовичу Тімарєву, управлінню соціального захисту міського виконкому, ми завжди находимо кошти, щоб людей підтримувати. Ми домовилися з усіма театрами, наші ветерани безкоштовно ходять на прем’єрні спектаклі, організовуємо екскурсії. Жодного свята у нас не було без заходу для ветеранів, жодного разу не було так, що вони не відчули, що вони є, вони потрібні та дуже цікаві люди», —  розказала Валентина Шаповал.

Раніше ми писали, що експертка з Дніпра розповіла про оновлення ДБН «Інклюзивність будівель і споруд».

Теги: