Яким буде «Кольорове літо» у Дніпропетровському художньому музеї

Про те, що цікавого чекає на відвідувачів цього літа, у прес-центрі Відкритого розповідає Тетяна Шапаренко – директорка Дніпропетровського художнього музею.

Незважаючи на спеку, двері художнього музею відкриті для відвідувачів. Традиційно протягом літа у музеї проходить програма «Кольорове літо», до якої входять: інтерактивні екскурсії, ігри, заходи для дітей, виставки.

«Наприкінці весни ми оновили залу постійної експозиції, представили відвідувачам новий блок, до якого увійшли твори образотворчого мистецтва Західної Європи. У зв’язку з цим ми розширили можливості проведення інтерактивних заходів».

preska 2

Музей пропонує різноманітні заходи для усіх вікових категорій. Квести з аудіогідом, інтерактивні екскурсії з пісочною анімацією та майстер-класами, інтелектуальні ігри за різними напрямками. В ігровій формі можна дізнатися про життя і творчість художників Дніпропетровщини та України, про те як створюються картини, чи самому навчитися малювати.

Музей регулярно оновлює експозиції. Цієї п’ятниці почне свою роботу виставка «Карпати+». Автором якої є митець з Івано-Франківська, Заслужений художник України Василь Красьоха. Усіх бажаючих запрошують на відкриття виставки 14 червня на 16:00, а також 27 червня на 16:00 планується творча зустріч з автором.

«Ми вирішили показати виставку мешканцям нашого переважно степного регіону. На мій погляд, вона дуже цікава, яскрава. Художник має свій власний почерк. Виставка повинна сподобатися тим, хто любить подорожувати Карпатами».

Наступна виставка працюватиме з 26 червня по 4 серпня. Вона буде на честь 15-річчя Дніпровського фотоклубу «Автор». Тут будуть предствлені роботи двадцяти талановитих фотохудожників. Також плануються зустрічі з авторами представлених робіт.

Завершальним літнім проектом  буде виставка творів Володимира Бузмакова — з 8 по 31 серпня.

Співробітники музею від початку літа вже готуютсья до нового сезону. Цьогоріч музей відмічає 105 річницю дня заснування музею. З цієї нагоди на жовтень планується низка заходів: виставки та презентація нового музейного каталогу.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Дніпрі пройшов конкурс української прозової літератури.

Теги: