Яку виставу готують чемпіони України з еротичного шоу

Про трансформацію клубної культури, свою творчість та підготовку нової вистави у прес-центрі Відкритого розповіли Олексій Суровцев (Містер Страйк) та Ксенія Суровцева (Леді Беатріс) — багаторазові чемпіони України з еротичного шоу.

У зв’язку з останніми світовими тенденціями, клубне життя в Україні також трансформується. Зараз публіці вже не потрібні довгі танцювальні театралізовані програми, актуальним є формат шоу з короткими виступами, що не переривають дискотеку.

DSC00406

«Сьогодні людям потрібен максимум інформації за мінімальний проміжок часу…», — Олексій, «…саме тому і наші програми трансформуються, все стає швидше, насичиніше, у форматі нон-стоп», — Ксенія.

IMG 0615

З приводу своєї роботи, Олексій наголосив: «існує думка про нашу професію, що це легкі гроші. Це не так. Насправді, це велика праця, це дорогі костюми, це робота над хореографією, акторською майстерністю…».

IMG 0612

Для поціновувачів театру артисти готують виставу на актуальну для багатьох тему любовного трикутника. Самі ж герої кажуть, що це має бути еротично-гумористичне шоу, адже саме через гумор інколи простіш передати важливі теми.

«Мораль вистави в тому, що любов — це не почуття, це рішення. Якщо ти прийняв рішення кохати цю людину, жити з нею все життя, то потрібно докласти всіх зусиль дя того, щоб це рішення було остаточним», — Ксенія.

IMG 0613

Актори хваляться, що афіша вже готова, сценарій ще в роботі, показати своє творіння вони обіцяють восени — на початку театрального сезону.

Нагадаємо, раніше ми писали, що дніпрянин переміг в супершоу «Дивовижні люди».

Теги: