Збірна Дніпра з Таекван-до візьме участь у Міжнародному чемпіонаті у Будапешті

Хто увійшов до складу збірної Дніпропетровської області з Таеквон-до та скільки треба тренуватись, щоб стати чотириразовою чемпіонкою, у прес-центрі Відкритого розповіли президент обласної федерації Таеквон-до, майстер спорту Анна Калашнікова, президент міської федерації Таеквон-до, майстер спорту Олексій Мунтян та чотириразова чемпіонка України, Призер міжнародних змагань з Таеквон-до Дарина Мамчуренко.

За словами президента міської Федерації Таеквон-до, з 21 по 23 вересня 2019 в Угорщині у місті Будапешт пройде Міжнародний чемпіонат з Таеквон-до. В змаганнях беруть участь найсильніші спортсмени з Європи, серед яких будуть чемпіони світу та Європи. Всього з України їде близько 60-70 спортсменів з Київської, Івано-Франківської, Ужгородської, Вінницької та Дніпропетровської областей.

Збірна Дніпра з Таекван-до візьме участь у Міжнародному чемпіонаті у Будапешті - рис. 1

«Це рейтинговий турнір, за результатами якого складається збірна України з Таеквон-до, тому дуже важливо нашим спортсменам взяти участь саме у цьому змаганні», — прокоментував Олексій Мунтян

Як повідомила президент обласної федерації Таеквон-до, до складу збірної Дніпропетровської області увійшли десять спортсменів. У Будапешт за медалі змагатимуться: Яценко Арина, Губська Василиса, Аханов Владислав, Солопов Данiiл,  Дворецький Артем, Кучерова Ганна, Кучерова Анастасiя, Мамчуренко Дарина, Бутков Богдан, Кондратьев Сергій.

«Ми кожен раз готуємось до змагань з високими вимогами: загальна фізична підготовка, емоційна воля до перемоги, підняття морального духу і звичайно ж спарингова техніка, під час якої разом зі спортсменом проводимо роботу над помилками з попередніх змагань», — розповіла Анна Калашнікова.

Наприкінці прес-конференції Дарина Мамчуренко — чотириразова чемпіонка України — розповіла про послідовну класифікацію змагань.

«Спочатку потрібно пройти обласні змагання, досягти там позитивних результатів, далі заявитись на всеукраїнських змаганнях. Щоб досягти результату, слід наполегливо тренуватися, мати бажання перемагати та працювати, працювати та ще раз працювати. А коли ми все разом об’єднуємо, у нас виходить бажаний результат», — розказала Призер міжнародних змагань з Таеквон-до, учасниця міжнародних змагань 2019 у Будапешті.

Раніше ми розповідали, що молодіжний театр Дніпра отримав найвищу театральну нагороду Придніпров’я «Січеславна-2019».

Теги: